معرفی

شرکت ایستاوین در آغاز فعالیت با در نظر گرفتن نیاز سنجی مجموعه،واحد بازرگانی شرکت را در راستای تامین اقلام و کالاهای موردنیازجهت تولید محصولات تاسیس و مطابق با استانداردهای تجارت داخلی و بین المللی نسبت به تعمیم این واحد به عنوان قطب تامین کننده مواد اولیه در جنوب کشور، ساختارسازی مناسب را در دستور کار قرار داد.

لذا با آموزش و جذب نیروهای متخصص در این زمینه و اختصاص زیرساختهای مهم و اساسی سعی نمود تا فرآیند بازرگانی در مجموعه ایستاوین به صورت حرفه ای انجام پذیرد.

از فعالیت های بازرگانی ایستاوین می توان به واردات و توزیع پروفیل وین هاوس از مجموعه فیرات ترکیه در سالهای 88 و 89 اشاره نمود که از این طریق بسیاری از پروفیل و یراق آلات مورد نیاز مجموعه های همکار در زمینه تولید در و پنجره uPVC در منطقه، تامین می گردید.

در ادامه با افزایش چشمگیر بازار تقاضا در منطقه ، با توجه به زیرساختهای مناسب نیروی انسانی و انبارداری ، شرکت رهاو آلمان طی قرار داد منعقد شده با شرکت ایستاوین به عنوان شریک تجاری خود ، انبار مرکزی پروفیل و اقلام uPVC محصولات خود را در اختیار این شرکت قرار داد و بر اساس همکاری دو طرفه، واردات از کشور آلمان صورت پذیرفته و محصولات در ایران به فروش می رسید.

در سال 1393 شرکت ایستاوین به عنوان نماینده فروش پروفیل ویستابست در استانهای فارس، بوشهر، هرمزگان و کهکیلویه و بویراحمد انتخاب و اقدام به ایجاد دپوی کامل قابل توجهی از پروفیل و اقلام تولید شرکت ویستابست جهت ارایه خدمات مناسب به نمایندگان نمود.

با افزایش تقاضا در صنعت ساختمان نسبت به محصولات آلومینیوم و نماهای کرتین وال، شرکت ایستاوین بر اساس سابقه ی همکاری متناوب با شرکت های رینرز بلژیک و آساش ترکیه و همچنین وجود زیر ساختهای فنی و مهندسی موجود، طی قرارداد منعقد شده با مجموعه والاد، انبار مرکزی محصولات GA  و INOPEX در جنوب کشور راه اندازی و ارایه محصولات در استانهای فارس ، بوشهر، کرمان، هرمزگان و کهکیلویه و بویراحمد را بر عهده گرفت.

همچنین به سبب نیاز بسیاری از تولیدکنندگان در و پنجره در جهت به روز رسانی ماشین آلات و یا اضافه نمودن خطوط تولید جدید، شرکت ایستاوین در مبحث ماشین آلات اقدام به فروش خطوط تولید محصولات uPVC و آلومینیوم داشته و در این زمینه با شرکتهای کرافت مولر و فوم ایتالیا قرارداد نمایندگی به امضا رسانده است.