خدمات پس از فروش درب و پنجره

امروزه نماهای شیشه ای به دلیل مزایای بی نظیر و زیبایی ظاهری و طول عمر مفید در صنعت ساختمان بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. بدیهی است که درب و پنجره های دوجداره آلومینیوم و یو پی وی سی همانند دیگر اجزای یک ساختمان، بایستی به روش صحیح نگهداری و استفاده شوند.

طبیعی است که در صورت عدم آگاهی از نحوه استفاده صحیح ممکن است به پنجره و یا یراق آلات آسیب وارد شود. به همین دلیل است که ایستاوین به لزوم استفاده صحیح و در نظر گرفتن شرایط نگهداری تاکید می نماید. همچنین شکست شیشه، یراق آلات و دستگیره پس از تحویل کار بر عهده مشتری است ولی در صورت ایجاد هر یک از این مشکلات، طبق درخواست مشتری، تمامی قطعات از جمله یراق آلات، دستگیره، لولا و اسپانیولت قابل تعمیر و یا تعویض می باشند.

نکته قابل توجه در محصولات ایستاوین استفاده از مواد اولیه مرغوب می باشد که در طول عمر مفید پنجره بسیار حائز اهمیت است و ما این اطمینان را به شما می دهیم که از معتبرترین تامین کنندگان و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده نموده و در راستای احترام به حقوق مشتری کلیه محصولات خود را با 3 سال گارانتی بر روی پروفیل و رنگ آن و 10 سال خدمات پس از فروش به کارفرمایان عزیز ارائه می دهیم.

یراق آلات درب و پنجره
دستگیره درب و پنجره
لولای درب و پنجره