پروژه های خاص پنجره و نما انجام شده توسط ایستاوین

یکی از اصلی ترین دغدغه معماران عزیز پیاده سازی ایده ها و طرح های نوآورانه و اجرایی نمودن آن ها است. نماهای شیشه ای به عنوان اصلی ترین نوع از نماهای مدرن شهری این روزها، طرفداران بسیار زیادی را جلب نموده است. انتخاب صحیح نوع نما، نوع شیشه، در نظر گرفتن زیرساخت های مورد نیاز و اجرای دقیق و اصولی هر یک از این موارد، آیتم های جدایی ناپذیر از اجزای اصلی یک نمای شیشه ای پایدار به شمار می روند. متخصصان ایستاوین با ارائه مشاوره های فنی دقیق و انجام محاسبات لازم از مرحله ایده پردازی با شما همراه می باشند و راهکارهای اجرایی مهندسی شده را جهت پیاده سازی ایده های ناب شما معماران و کارفرمایان عزیز ارائه می دهند.

ایستاوین مفتخر است که در رزومه کاری خود یونیک ترین نماهای شیشه ای که بدست برترین معماران کشور طراحی شده اند را پیاده سازی نماید.

پروژه مسکونی قصردشت

چالش اصلی در این پروژه طراحی پیچیده نما بود. ترکیبی از چوب و شیشه در کنار کنسول هایی با ترازهای ناهمسان که اجرای پوسته شیشه ای نما را تا حد زیادی با دشواری هایی همراه نمود. همچنین با توجه به انتخاب شیشه ی سه لایه در ترکیب نما از سوی کارفرما و تاکید طراح بر عدم رویت پروفیل های آلومینیوم در نمای خارجی، پیشنهاد تیم ایستاوین استفاده از سیستم کرتین وال فریم لس و بازشوهای هیدن ونت بود که توسط این مجموعه با بالاترین کیفیت طراحی، تولید و نصب گردید.

درب و پنجره آلومینیومی

پروژه مسکونی قصرالدشت

پروژه تجاری اداری قدوسی

پوسته دوم نما عمدتا جهت افزایش ضریب سایه اندازی و کاهش ورود نور خیره کننده خورشید ایجاد می گردد. در این پروژه طبق درخواست کارفرما با توجه به اینکه نمای اصلی در جهت شمال شرقی قرار داشت، نیاز به وجود پوسته ای که زوایای نور ورودی را کنترل نماید، تیم ایستاوین را بر آن داشت تا با طراحی لوورهای آلومینیومی و در نظر گرفتن ابعاد و زوایای مناسب، سایه اندازی را با ظاهری بسیار مدرن اجرا نماید.

کارفرما و مجری: آقای مهندس بابک شریعت زاده

طراح: آقای مهندس کیوان قرائی نژاد

پروژه مترو وکیل الرعایا

تاکید دستگاه اجرایی بر رعایت اصول طراحی جهت دستیابی به یک پوسته شیشه ای جداکننده که محاسبات حرارتی و ایمنی مدنظر شرکت مهندسی مشاور را تامین نماید، مجموعه ایستاوین را برآن داشت تا ترکیبی از نمای شیشه ای کرتین وال به همراه جان پناه شیشه ای را طراحی، تولید و اجرا نماید. همچنین جانمایی خاص پروژه و مسائل اجرایی منحصر بفرد، بر پیچیدگی های این پروژه افزوده بود که تیم ایستاوین با استفاده از نیروهای متخصص و انجام تمامی محاسبات مورد نیاز، کلیه ی آیتم های مدنظر کارفرما را اجرا نمود.

طراح و معمار: آقای مهندس مهرداد ایروانیان

پروژه-تجاری-اداری-قدوسی-شیراز--لوور-آلومینیومی

پروژه تجاری اداری قدوسی

مترو-وکیل-الرعایا-شیراز-جان-پناه-شیشه-ای

پروژه مترو وکیل الرعایا

پروژه مسکونی مثلث

با وجود اینکه پروژه قبلا به مرحله بهره برداری رسیده بود و توسط شرکت دیگری پنجره ها نیز تامین شده بود، متاسفانه عدم انجام محاسبات کافی در خصوص فشار و جهت  باد و عدم درنظر گرفتن موقعیت جغرافیایی و ارتفاع پروژه، موجب گردیده بود پنجره های طبقات انتهایی به هیچ عنوان نه به لحاظ عایق بندی و نه به لحاظ نکات ایمنی، رضایت کارفرما را جلب نمایند و عملکرد قابل قبولی ارائه نمایند. در همین راستا پنجره های جدیدی طراحی و تولید گردید تا تعریف جدیدی از پنجره های خاص با عمکرد مناسب ارائه گردد.

پروژه-مثلث-شیراز-پنجره-دوجداره

پروژه مسکونی مثلث