بهترین انواع درب برای سرویس بهداشتی

می دانید که ویژگی های مربوط به درب آلومینیومی سرویس بهداشتی کدامند؟ آیا بهترین درب سرویس بهداشتی را مدل های آلومینیومی شکل داده اند؟

قبل از خرید اینترنتی درب آلومینیومی سرویس بهداشتی مورد نیاز خود بهتر است که در مورد انواع درب های سرویس بهداشتی اطلاعاتی را به دست آورید. در این صورت می توانید با خیال آسوده خریدتان را انجام دهید. امروزه شرکت های بسیار متعددی در زمینه تولید انواع درب سرویس بهداشتی فعالیت می کنند. شما می توانید متنوع ترین انواع تجهیزات یاد شده را در ویترین فروشگاه ها و کارگاه های مختلف مشاهده کنید. از بهترین انواع درب های سرویس بهداشتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– درب سرویس بهداشتی یو پی وی سی: یکی از بهترین انواع درب های سرویس بهداشتی را مدل های upvc شکل داده اند. این مدل از درب ها کیفیت ساخت بالایی را دارند و بطور کلی در برابر رطوبت عایق به نسبت خوبی هستند، بنابراین از این نوع درب ها در سرویس های بهداشتی استفاده می شود.

– درب سرویس بهداشتی آهنی و استیل: در حین بررسی انواع درب های سرویس بهداشتی می توان به مدل های آهنی و استیل اشاره کرد. توجه نمایید که این دو فلز در برابر رطوبت و هوازدگی از مقاومت پایینی برخوردار هستند. بنابراین برای فضاهایی مانند سرویس بهداشتی توصیه نمی شوند.

– درب سرویس بهداشتی چوبی: درب های چوبی سرویس بهداشتی با اینکه از ظاهر بسیار زیبایی برخوردارند، اما نمی توانند در مقابل رطوبت مقاوم باشند. بنابراین بعد از مدت کوتاهی پوسته پوسته شده و زیبایی خود را از دست خواهند داد.

– درب آلومینیومی سرویس بهداشتی: یکی از بهترین و پرفروش ترین انواع دربهای مورد استفاده در سرویس بهداشتی ها را مدل های آلومینیومی شکل داده اند. درب های یاد شده در مقابل رطوبت مقاوم هستند و زیبایی منحصر به فردی را دارند. فلز آلومینیوم به دلیل داشتن ویژگی های ناب خود، امروزه از کاربرد بالایی برخوردار می باشد. شما می توانید متنوع ترین انواع درب آلومینیومی را در بازار مشاهده کنید.

اصلی ترین مزایای درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، از باکیفیت ترین انواع درب های عرضه شده در بازار هستند. استفاده از این تجهیزات می تواند مزیت های زیادی را به دنبال داشته باشد. بنابراین قبل از نهایی نمودن سفارش مد نظرتان، در خصوص مزایای استفاده از درب های یاد شده اطلاعاتی را به دست آورید. اصلی ترین مزایای مربوط به درب آلومینیومی عبارتند از:

– درب آلومینیومی سرویس بهداشتی ظاهر زیبایی دارند: توجه داشته باشید که درب های آلومینیومی از طراحی زیبایی برخوردار هستند. بنابراین می توانید با خرید این تجهیزات دکوراسیون باشکوهی را در منزل خود به وجود آورید. انتخاب بهترین درب برای سرویس بهداشتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. پیشنهاد می شود که شیک ترین درب آلومینیومی را برای حمام و توالت منزل خود خریداری کنید.

– درب های آلومینیومی سبک هستند: درب های یاد شده با داشتن مقاومت بسیار بالا، از وزن پایینی برخوردارند. همین امر نیز سبب شده تا افراد به راحتی این تجهیزات را مورد جا به جایی قرار دهند.

سایر مزایای درب آلومینیومی برای سرویس بهداشتی

– سازگار با محیط زیست: لازم به ذکر می باشد که فلز آلومینیوم قابلیت بازیافت دارد. از آلومینیوم بازیافت شده برای طراحی سازه های سبز و ساختمانی استفاده می شود.

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی مقرون به صرفه می باشد: شما می توانید با قدرت مالی بسیار پایین بهترین انواع درب را برای سرویس بهداشتی خود خریداری کنید. همچنین در نظر داشته باشید که تجهیزات یاد شده از عمر طولانی تری برخوردارند. هزینه ی نگهداری از درب های آلومینیومی نیز بسیار مناسب می باشد.

– مقاوم در برابر نم: اصلی ترین مزایای استفاده از درب آلومینیومی سرویس بهداشتی را مقاوم بودن آن در برابر نم شکل داده است. رطوبت حاکم در حمام و توالت بسیار بالا می باشد، بنابراین توصیه می گردد که از مقاوم ترین انواع درب ها برای نصب در سرویس بهداشتی خود استفاده کنید.

ابعاد مربوط به درب مناسب سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی ویژگی های بسیار متعددی را دارند. همین امر سبب شده تا امروزه انواع مختلفی از درب آلومینیومی را در ویترین فروشگاه ها مشاهده کنید.

شرکت ایستاوین سعی دارد تا درب های آلومینیومی را در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید کند. ابعاد استاندارد در نظر گرفته شده برای درب آلومینیومی 65 ، 70 و 60 سانتی متر در دو متر می باشد.

با این حال شما می توانید درب آلومینیومی مورد نیاز خود را با توجه به ابعاد ورودی سرویس بهداشتی تان خریداری کنید. برای این منظور می توانید سفارش تان را از وب سایت اینترنتی پیش روی خود به ثبت برسانید.

همکاران ما با توجه به سفارش شما، درب آلومینیومی درخواستی تان را تولید و طراحی خواهند کرد. از سوی دیگر در حین خرید درب یاد شده حتما به عرض و ارتفاع آن توجه ویژه ای داشته باشید.

رنگ و طرح مربوط به درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی عموما بی رنگ بودند. با پیشرفت فناوری در سال های اخیر، شما می توانید درب آلومینیومی رنگی را با تنوع بسیار بالا نیز در بازار مشاهده کنید. پرفروش ترین انواع درب های آلومینیومی را رنگ های مشکی و خاکستری شکل داده اند. البته شما می توانید درب آلومینیومی مدنظرتان را با توجه به رنگ حاکم در منزل خود سفارش دهید. همچنین لازم به ذکر می باشد که شما می توانید طرح های مختلفی را بر روی درب های آلومینیومی پیاده کنید. شرکت های فعال در زمینه تولید درب سرویس بهداشتی، از طرح های گوناگونی برای تولیدات خود استفاده می کنند. با ادغام شیشه یا چوب در درب های آلومینیومی می توان بی نظیرترین و شیک ترین درب حمام و توالت را تولید کرد. شما می توانید یراق آلات مورد علاقه خود را نیز انتخاب کرده و از همکاران ما بخواهید که آنها را بر روی درب های آلومینیومی پیاده سازند.

وزن مربوط به درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

یکی از مهمترین موضوعاتی که در خصوص درب آلومینیومی سرویس بهداشتی وجود دارد، وزن مربوط به این تجهیزات می باشد. در حین بررسی مزایای درب های یاد شده، راجع به سبک بودن این تجهیزات صحبت کردیم. البته در نظر داشته باشید که نوع پروفیل مورد استفاده در طراحی درب های مذکور، تاثیر زیادی را در وزن آنها دارد. با این حال وزن مربوط به درب های آلومینیومی از شش کیلوگرم شروع می شود. جالب است بدانید که وزن درب های یاد شده تاثیر مستقیمی را در قیمت این تجهیزات دارد. شما می توانید در حین خرید درب آلومینیومی مورد نیازتان، وزن آن را با دقت بالایی بررسی کنید. توصیه می شود که درب های سبک وزن را در اولویت خرید تان قرار دهید. سبک وزن بودن درب آلومینیومی از مهمترین فاکتورهایی بود که سبب شد، این محصولات جایگزین درب چوبی سرویس بهداشتی باشند.

انواع درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی را می توانید در انواع بسیار مختلفی مشاهده کنید. بهترین انواع تجهیزات یاد شده عبارتند از:

– درب آلومینیومی سرویس بهداشتی آکاردئونی: یکی از جدیدترین انواع درب آلومینیومی مناسب برای سرویس بهداشتی ها را مدل های آکاردئونی شکل داده اند. به کمک درب یاد شده می توانید فضای داخلی سرویس بهداشتی تان را جدا کنید.

– درب سرویس بهداشتی آلومینیومی آینه خور: طراحی درب آلومینیومی آینه خور شباهت زیادی را به مدل های شیشه خور دارند. با این تفاوت که در این مدل ها به جای شیشه از آینه استفاده می گردد.

– درب آلومینیومی سرویس بهداشتی شیشه خور: در طراحی درب یاد شده می توان از شیشه های مختلفی استفاده کرد. بنابراین قیمت مربوط به درب آلومینیومی شیشه خور بسیار متغیر خواهد بود.

– درب سرویس بهداشتی آلومینیومی ساده: ارزان ترین انواع درب آلومینیومی را مدل های ساده آن شکل داده اند. درب یاد شده معمولا به رنگ نقره ای تولید می شوند و شما می توانید با توجه به دیزاین منزل خود از این محصولات استفاده کنید.

قیمت مربوط به درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

کاربران دوست دارند تا درب آلومینیومی سرویس بهداشتی مورد نیاز خود را با قیمت مناسبی خریداری کنند. برای این منظور نیز قیمت های درج شده در وب سایت های مختلف را با یکدیگر مقایسه می نمایند. بدون شک شما باکیفیت ترین و ارزان ترین درب آلومینیومی سرویس بهداشتی را می توانید از مجموعه ی ما تهیه کنید. البته در نظر داشته باشید که در سال های اخیر قیمت مربوط به درب سرویس بهداشتی های آلومینیومی افزایش یافته است. دلیل آن نیز نابسامانی های مربوط به وضعیت اقتصادی کنونی کشورمان می باشد. نوع درب، وزن آن، طراحی مربوط به درب، نوع یراق آلات مورد استفاده در درب، هزینه های ارسال و غیره از مهمترین فاکتورهایی هستند که در قیمت تجهیزات مذکور دخیل اند. لازم به ذکر خواهد بود که در صورت سفارشی بودن درب آلومینیومی، قیمت آن افزایش اندکی را خواهد داشت.

خرید اینترنتی درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

خرید اینترنتی درب آلومینیومی سرویس بهداشتی به این صورت است که شما پروفیل مورد نظرتان را از طریق سایت ایستاوین انتخاب می نمایید، سپس از طریق شماره های موجود در منوی تماس با ما، با کارشناسان مجرب ایستاوین  در ارتباط خواهید بود و در نهایت بهترین محصول مورد نظر برای پروژه شما طراحی و تولید می گردد. پیشنهاد می گردد که در پروسه خرید اینترنتی درب آلومینیومی مدنظرتان به موارد زیر توجه نمایید:

– حتما ویژگی ها و مشخصات مربوط به درب سرویس بهداشتی مدنظرتان را با دقت بررسی کنید.

– بایستی از ابعاد درب مورد سفارش خود بطور دقیق مطلع باشید.

– برای نصب درب سرویس بهداشتی سفارشی خود می توانید از تیم ایستاوین خدمات نصب را دریافت نمایید.

– حتما در حین تحویل سفارش خود، برگه ی فاکتور خریدتان را چک کنید.

معرفی بهترین شرکت جهت خرید آنلاین درب سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی مورد نیاز خود را می توانید از گروه ایستاوین خریداری کنید. مجموعه ی یاد شده تجربه و سابقه ی درخشانی را در زمینه تولید انواع درب سرویس بهداشتی دارد. شما می توانید محصولات مربوط به گروه ایستاوین را با دقت بالایی بررسی کنید. در این صورت می توانید باکیفیت ترین و شیک ترین درب آلومینیومی سرویس بهداشتی را سفارش دهید. درب های تولیدی در گروه یاد شده از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند. همچنین همکاران ما برای طراحی درب سرویس بهداشتی از پروفیل های متعددی استفاده می کنند. خریداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به درب آلومینیومی مورد نیاز خود، با مشاوران ما در تماس باشند. تیم طراحی گروه ایستاوین از باتجربه ترین تیم طراحی درب و پنجره در کشورمان هستند. شما می توانید با در نظر گرفتن طراحی و دکوراسیون منزل خود، درب آلومینیومی مناسبی را از وب سایت ما سفارش دهید.

Leave a Reply